Havalar Sicaklasti Ne Bok Yiycem

Kurter

Duşa giremiyorum vicdansizlar tisliyolar kapıyı çalıp içeriye giriş için izin alamıyorum

21 CEVAP

Kurter

Linsenpai skinti yok bu sefer ben o boku yiyorum millete ikramda bulunmuyorum ben yedim diyorum boku ben ben ben

Linsenpai

Kurtercim, b*k kelimesini kullanınca site birbirine giriyor etme eyleme gözünü seveyim lwlelrlgşhlendkflf

Kurter

Zehra suyu açınca nereye gidyon şerefsiz sırtıma kese yapta git diyolar suyu da açtım kapının arkasında durup suyun kesilmesini bekliyorlar gevsekler

ZehraBulutt

Suyu aç kaçarlar, kaçmazsalar beraber yıkanırsınız.

Kurter

Ben rahatsız olmuyom ki mayyak eğlenceli bir durum çıksın diye paylaştım kedi den rahatsiz olsam 3vimde beslermiyim sıcakta bir sürü hayvanlar evde kimbilir ne haldedirler ortaya güzel görüntü çıksın diye paylaştım ne bok yiycem dedim

Kurter

Içerde bir sürü oda var klima var serin geliyo sanirim banyo kapıyı da kapatiyolar

Kurter

Maması da kurusu da suyuda herseyi orda wallaha aksama hallederim ben Onlar i duş telefonu nu ısırıyor kafayi yediler

xxxSude

Bence banyo zemini serin geldiği için orada yatıyorlardır benim anne kedim de klima altını ilk başta her ne kadar tercih etse de sonradan duşa kabinin içini tercih etti ama evet mamayla kandırmanız yararınıza olacaktır, bol şans sğxveğh

Kurter bile insnalari ciddiye aliyosa vay halimize skejdkehziensj.

ZehraBulutt

Duman noldu bu petlebiye ya hu böyle, ortam çok gergin.

Kurter

Zehra öyle bi ciddi konustun ki sen izin vermeden duşa giresim gelmiyor

Bence kimse gergin değil .d
Kurter çok ciddi bugun herhalde tersten kalkmis.

Ares87

Neden banyoda yatıyorlar ki

Siyammm

Mamaya gidince girin. Yada yaş mamayla kandırın

Ares87

Olabilir tabi kapıyı kapatmayı da biliyo keratalar