Köpeğim Çok Sinirli

Kayip

Sokaktan sahiplendiğim 3 aylık civarı şuan yemek yerken aşırı sinirli ne yapsam düzelmedi sadece yemwk yerken sinirli bide buraya gelen köpeklere çok havlıyor insanlara bişey demiyor şükür ne yapcam çok sinirli yetiştirmedim hiç bağlı deil gezen bir köpek kocaman alanı var baya büyük otur kalk demeyi yeni öğrettim pati veriypr ama neden hala sinirli büyünce gecermi çok endişeliyim

9 CEVAP

Cansumuezza

Yetişkinliğe geçmeden gereken eğitimleri verseniz iyi olur,kral köpek ailesini izleyebilirsiniz

Shaco

sokakta yaşayıysa diğer köpekler yemek yerken diğeri öbürünün yemeğini zorla alabiliyor ve köpek gözünde yaş en büyük statü ırkı boyu fark etmez yaşça büyük köpekler zamanında yemeğini önünden almışlar demek sinirlenmesi ve yemeğini aceleyle yemeesi bundan

Anonymus552223

Yemegini calacaklar saniyordur belki

Kayip

Bende anlamadım çok korkmaya başladım nasıl düzelcek

Shaco

zamanla artık öyle olmadığını anlar uzun sürebilir ama düzelir onun yemeğini kulübesi ve güvende hissettiği yerde verin mümkün mertebe 1 yaşına kadar başka köpeklere irtibata sokmayın daha sonra gençlik heyecanını ve büyüklük hissetme arzusunu üstünden atar köpeğe bağlı zamanı değişebilir

Shaco

zamanla artık öyle olmadığını anlar uzun sürebilir ama düzelir onun yemeğini kulübesi ve güvende hissettiği yerde verin mümkün mertebe 1 yaşına kadar başka köpeklere irtibata sokmayın daha sonra gençlik heyecanını ve büyüklük hissetme arzusunu üstünden atar köpeğe bağlı zamanı değişebilir

Shaco

2 kere tıklayınca 2 tane gitmiş

Kayip

Çok teşwkkür ederim çok iyi bilgilendirdiniz saolun inşallah geçer tez zamnda

tuanatuti

mamasını paylaşmak istemiyor alıcaksınız diye tepki gösteriyor henüz kocaman alanı olması için bence biraz ufak alanını küçültün derim yemek yerken ufak ufak dokunmaya başlayın ona başta çok tepki gösterir ama sonra düzelmeye başlar ufak dokunuşlarla başlayın sevmeye kadar gidin her mama verişinizde yapın mutlaka