Cockinese

oscar3535

arkadaşlar benim köpeğimi sahiplendiğim kişi cockinese olduğunu ve türkiyede çok az olduğunu söyledi gerçekten araştırdım hiç türk ilan yada ırk tanımı bulamıyorum babası bir american cocker ve annesi pekinez miş çok aşırı sevimli baskın olarak cocker a benziyor söylediğim benzerlikte köpeği olan varsa biraz anlatabilirmi teşekkür ederim :))

11 CEVAP

bbeyzvv

yine aşık olduk bi hayvana iyi mi..

Cansumuezza

Irkını cinsini bilmemde bu ne ballık ya :D

Shaco

çok tatlıymış ama köpeğin daha çok pekingese baskın küçük ırk cooker orta ırka giriyor

Shaco

cinslerin melezlemeleri sonucunda değişik cinsler çıkabilir hem genetikleri melez olduğu için daha dayanıklı oluyorlar

Shaco

kulaklarıda pekinges çok tatlı sağlıklı ömürler dilerim

Linsenpai

Köpeklerden pek anlamam ama bu bebiş ne tatlı, oy oy

tuanatuti

altın rengi olanına çok rastlamıştım onlar daha yaygın sanırım

Ne kadar tatlı. Sadece bunu yazmak için geldim.
Tüyü kadar ömrü olsun ♥

oscar3535

evet gerçektende öyle :)

oscar3535

Evet ama suratı cocker gibi bedeni geçekten ufak pekinese benziyor :)

HalilAtlas

Annesi cocker babasi pekinez olmasın bu arada baska kardesleri dünyaya geldi eskiden azdi simdi çoğalıyoruz 🤣