Seveceği Ödül Maması Tarzı Şeyler

tuanatuti

ya sosisin kokusuna bile bayılıyor zararlı olduğu için vermiyorum isim alıştırması da yapmak istiyorum ödül maması sevebileceği şeyler arıyorum siz ne öneriyorsunuz ne kullanıyorsunuz

6 CEVAP

Kuzucansu44

Kedilerime kullandığım ödül mamaları:
Reflex Mini Stick Ödül Çubuğu
Reflex Lick Snack Sıvı Atıştırmalık
Gimcat Puding
Dremies Ördekli Ödül Maması
Dremies Peynirli Ödül Maması
Gimcat Cheezies Ödül Tableti
Reflex Meaty Bite Kedi Ödülü
Profine Chicken Sandwich
Gimcat Nutri Pockets Kedi Ödülü
Gimcat Milkbits Ödül Tableti

Bunlar dışında yoğurt, kefir, et, tavuk vb. şeyleri de ödül olarak veriyorum.

LadyAndCat

Hazır yoğurdu hafif sulandırarak yazın biraz soğuk olarak verebilirsiniz bir kaşık kadar serinletici bir ödül olur :)
Whiskas anti-hairball ödül maması kullanıyorum.
Bona Cibo ciğerli çubuklara da bayılıyorlar hatta çıldırıyorlar :)

Reflex heart shaped chicken flakes ödül mamasina deliriyor cidden :DD.
Veya reflexin ödül çubuklarina.
Yoğurt mumkunse ev yogurdu olsun hazir da olur ama ev yogurdu daha saglikli.

tuanatuti

yoğurdun ev yoğurdu mu olması gerekiyor

Kuzucansu44

Ben ev yoğurdu veriyorum. Hazır yoğurt hiç vermedim, verilirse birşey olur mu bilmiyorum

Ayselgns

Gimcat kullandığım tek marka. Hem ödül mamaları , hem yaş mamaları çok güzel tüketiyor. PETLEBİ diğer sitelere göre çok daha uygun. Başka bir siteden aldığım 25 liralık ödül mamasını dün gece buradan 17 liraya aldım.