Acil Lütfen

oscar3535

Arkadaşlar bu mamayı 4 aylık köpek yiyebilirmi çünkü heryer kapalı mama bitmek üzere

4 CEVAP

Alaracatlover

Bir seferlikle sorun olmaz :) fakat bir dahakine marketten almak zorunda kalırsanız jungle öneririm, pedigreeden daha ucuz ve daha iyi içeriği :)

Shaco

aynen bir seferden sorun olmaz ama bir dahakine yavru yaş maması almalısın onların protein oranları daha dengeli

Shaco

Migros maması bu :D bende her gidişimde köpeğime bundan kedime felix alıyorum denk gelirse ama :D

oscar3535

Çok sağılun deli gibi yedi bayıla bayıla yemiyordu 2 gündür kendi mamasını sıkılmıştı heralde????