Kedi Şelalesi

Shaco

Kedi şelalesi kullanan var mı işe yarıyor mu çünkü havalar çok sıcak olmaya başladı su ihtiyaçları artıyor ama su içmesi baya azaldı suyunu günde 3 kere nerdeyse yeniliyorum ama temiz şelale suyu havasını vermiyor galiba :D

11 CEVAP

Faytekin

Bizde bayaà bi işe yaradı, catit mini çiçekli olanı kullanıyoruz suan,hem sevdiler hem de şu içmeleri arttı.

bbeyzvv

nerden aldınız ben baktım da çoğunluğu plastik

Faytekin

Burda bi arkadaştan aldım, kendi kedisi alisamamis satıyordu ben aldım, evet plastik ama bi sorun görmedim ben haftada 1 yıkayıp suyunu degisitiriyorum o kadar ,koku falan yapıyor diyenler var ama bende koku falan olmadı .

Gkocg

Akvaryum su şelalesiyle evde kolay yapımı vardı onun. Youtubedan bakabilirsiniz, 50 liraya falan maloluylr

Kuzucansu44

Ben şu üçünü kullanıyorum. Catit marka olanları kedilerim, Drinwell'ı ise Köpeklerim kullanıyor.

https://www.*******.com/catit-20-cicek-sekilli-led-isikli-otomatik-su-kabi-3-lt?gclid=CjwKCAjwh472BRAGEiwAvHVfGv_2vpsFuXGRQbWO1MyeRB8yjt_TE2RwsywnHqe99KA7764qD95BKBoCXn4QAvD_BwE

https://m.********.com/catit/hagen-flower-fountain-kedi-otamatik-kedi-sulugu-p-1198817?boutiqueId=476894&merchantId=106603&gclid=CjwKCAjwh472BRAGEiwAvHVfGqU98Zawgwk2nJH4BXvLz4387BLFQxcw42MOkFXgwEpnDYVNj1c9iBoC8msQAvD_BwE

https://www.***********.com/petsafe-drinkwell-platinum-su-pinari--5-litre-kc3032528?gclid=CjwKCAjwh472BRAGEiwAvHVfGnlKZF1hL2m42lS3RxIMtWszEUTeGK9VZdyhIBO857QWe1oGOVM1dxoCjnEQAvD_BwE

Shaco

bana kullandığınız şelalelerin linklerini atarmısınız internetten

Cansumuezza

Trixie su pınarı var lacivert onu önermiyorum kesinlikle

Shaco

petsafe-aqua-stream-su-pinari-1

Shaco

bu hoşuma gitti

Shaco

bu çiçekli olandan içiyorlar mı peki

Kuzucansu44

Evet ilk gün pek yaklaşmadılar ama sonra çok alıştılar hep buradan içiyorlar