Hangi Mamayı Kullanacağımı Bilmiyorum.

Benim iki tane 3 aylık british short hair kedim var. 2 kedi olduğu için çok pahalı mamalar kullanamıyorum ama onlar için hem en sağlıklı hem de uygun mamalar kullanmak istiyorum. Önerilerinize ihtiyacım var. Mamaların içeriklerinden pek anlamıyorum. Mamalar hakkında da öyle uç yorumlar var ki. Korkuyorum.

3 CEVAP

Carathras

Soru-Cevap alanında merak ettiğiniz her cevap var aslında, herkes aynı soruları tekrar tekrar soruyor.
Bütçenize uygun mamayı seçin listeden sonra forumlarda aratıp bakabilirsiniz.

Alaracatlover

Filtreleyip bakabilirsiniz :)

blue_hpood

hem uygun hem de sağlıklı olsun diyorsanız en güzeli evde hazırlamanız. onun dışında ben N&D kullanıyorum, memnunum fakat pahalı şu aralar. suzi online sitesi bana çok yardımcı oluyor açıkçası, siz de bakabilirsiniz. onun dışında marka öneremeyeceğim ne yazık ki. sadece yaş mama olarak schesir-nutri-N&D dönüşümlü kullanma taraftarıyım. umarım yardımcı olur:)