Hangi İnternet Sitesi???

Bulutcemre

Oğluma mamalarını buradan alıyorum başka bir yere güvenemedim.Birkaç site duydum ********* ********* vb.buralardan alışveriş yapan var mı ya da mamayı kumu falan nereden alıyorsunuz?

24 CEVAP

Orcuncun

**************n sitesinde de burdaki gibi hediyeli kampanyalı ürünler oluyor ama genelde bu siteden alıyorum kargosu da çabuk geliyor

Petlebi ile ilgili bişey geldi aklıma, mesela son siparişimde ürünün yanında hediye gönderilecek olan topu isteğim üzerine başka hediye ile(küçük paket yaş mama) değiştirdiler :) teşekkürler, müşteri isteklerini dikkate alan bir site ????

Shaco

************dan alan var mı zamanında teslim yapıyorlar mı ? kafama takıldı

Shaco

hpsi buradadn

Bulutcemre

Ben kum almıştım ***********dan.Teslimatta bir sorun olmamıştı

Esraesngl

Bu soruyu bende merak ediyorum. Ornegin ********dan alınan mamanin son kullanma tarihi nasıl

Bulutcemre

Edaturk çok teşekkürler :)

NSukun

Bende ilkkez bu ay burdan alışveriş yaptım ilk başta karttan parayı çekti fakat siparişim onaylanmadı daha sonra ulaşıp düzelttik bir gün sonra kargoya verildi kargoya verilme süresi kısaydı orda problem yok fakat pakette eksik ürün çıktı eğer birden fazla ürün alırsanız kargo personeli gitmeden paketi açıp kontrol etmenizi tavsiye ederim şikayette bulundum umarım olumlu donus alırim ama pek zannetmiyorum çünkü kargo personeli gittikten sonra kutuyu açtım

ecmelsoylu

Bende bu site dışında sorun yaşamadım kullandıklarımda. Son alışverişimde petlebi'nin kargolamasını çok bekledim 1 hafta mıydı daha uzun süre miydi hatırlamıyorum ama o civardı, 3-4 gün de kargo şirketinin getirmesi sürüyor zaten bu yüzden erken kargolanması önemliydi, 1 hafta geçince iletişim kurup kedimin maması bitecek gönderimi biraz hızlandırır mısınız diye rica ettim ama sonuç alamadım. Coronadan önce oldu bu olay yani hayat normaldi. Diğer sitelerin işine ve müşterilerine daha çok değer verdiğini düşünüyorum kedimin aç kalmasını göze aldılar satın aldığım ürün stokta olduğu halde.