Hangi İnternet Sitesi???

Bulutcemre

Oğluma mamalarını buradan alıyorum başka bir yere güvenemedim.Birkaç site duydum ********* ********* vb.buralardan alışveriş yapan var mı ya da mamayı kumu falan nereden alıyorsunuz?

24 CEVAP

Cansumuezza

M.a.r.kamama dan cok menunum ve fiyatları da uygun

Katya06

Önceden ********dan alıyordum. Öyle bir teslimat süresi var ki 15 gün. Artık *********'dan alıyorum. En hızlı kargolama yapan sitelerden birisi bence ve cok ilgililer.

Cansumuezza

Temiz.mama sadece kendi ürünlerini satıyor zaten

blue_hpood

*********’dan alışveriş yaptım, bir sıkıntı çıkmadı

Şimdiye kadar birkaç kez **************'den buradan alışveriş yaptım, memnun kaldım. Markama'dan ilk kez iki gün önce aldım birşeyler, henüz gelmedi kargo, bakalım sağlam mı görücez.

"**************'nden ve buradan*" olacaktı.

Ares87

Ben genelde t r e n d y o l ve h. Buradadan alıyorum herşeyi sorun yaşamadım bu zamana kadar

Gamsem

*********** satıcıya ve mamaya göre değişiyor mesela köpeğimize mama alıcaz en erken 6 haziran kargo çok geç ama değişiyor ********da son kullanma tarihinde sıkıntı olmuyor gönderimde normalde hızlı fakat şuan yaşanan durumdan dolayı 1 haftayı bulabiliyor tecrübe ettiklerm böyle???? ******** sitesi kargo 2 güne geliyor ve gerçekten güzel kargolıyorlar:)

Edaturk

Biz kumlarını ********dan alıyoruz kampanyaları oluyor sürekli kedi kumlarını uyguna buradan tedarik edebilirsiniz mama için ise yine ******** Petlebi ya da ********* yı tercih edebilirsiniz ben mamayı *********dan veya petlebiden alıyorum gayet uygun ve taze geliyor. Şimdiye kadar ikisinde de hiç bir sorun yaşamadım Petlebide asla kargo sıkıntısı olmadı bende iki günde geldi *********da gayet hızlı kargo konusunda

Kuzucansu44

********
***********
Petlebi
*******
*********
************
***
**************

Gibi yerlerden alışveriş yaptım ama en çok kullandığım ******** ve ***********
İkisinden de çok memnunum.

iremkayki2

Petlebi. Com sitesinde alın

************, ******** gibi sitelerde satıcının puanına,
ve yorumlarına bakıpta alın zaten. Başka şeyleri oralardan da aldık, bir sıkıntı yaşamadık.

paytakpenguen

********, ********* ve ******* denedim. Üçü de aldığım gün ya da ertesi gün kargoladi. Hiçbir sorun yaşamadım.

paytakpenguen

Petlebi çok geç gönderiyor diğer sitelere göre o yüzden artık tercih etmiyorum, aldığım gün kargoya veren siteler oldu

Edaturk

Son kullanma tarihleri en az bir yıl süresi olmuş oluyor benim aldıklarım üretim tarihlerine de dikkat ediyorum o da yakın tarihler oluyor ********a mama konusunda güvenebilirsiniz kum için de ********da bir satıcı adı vericem size tedarikçinin adı mavireyon ********da uygun kum kampanyaları oluyor biz genelde özellikle o mağazadan alıyoruz