Bakar Mısınız?

mishathecat

Merhaba arkadaşlar yakın zamanda yaptığım işten ilk paramı alacağım. Çok yüksek bir miktar almayacağım ve aldığım parayı arkadaşımla bölüşeceğim. Kedime güzel bir (adını bilmiyorum) kedi evi oyun şeyinden almak istiyorum. Bütçem 200 ₺, zorlasam 250 belki olur yardımcı olur musunuz?

Aşağıya eklediğim görseldeki gibi bişi istiyorum.

12 CEVAP

tuanatuti

letgoda ikinci ellere bakabilirsiniz çok temiz olanlar var

blue_hpood

kendiniz yapabilirsiniz aslında, bunlar kolaya kaçanlar için:)
ama vaktiniz yoksa ve üşeniyorsanız yapacak bir şey yok, bilindik markaların sitelerinden alabilirsiniz:)

Linsenpai

Petshoplarda daha ucuz oluyor oralara bakabilirsin, internette pahalı biraz

blue_hpood

eliniz yatkınsa biraz kan ter yaparsınız:D internette videolar var. bu tam sizin istediğiniz gibi değil fakat ben bayıldım, önümüzdeki ay kendim yapacağım.

https://m.youtube.com/watch?v=qi5KyW3aTNw

malzemeleri büyük marketlerde bulabilirsiniz, marketler açıksa tabii. marangozluk işini gerçekten bilemeyeceğim, benim babam bu işlerden anladığı için yardımcı olacak. biraz bakın internette, yapamayacağınıza karar verirseniz alırsınız:)

Ares87

Ben letgodan 100 liraya aldım kışın

minky

https://www.*******.com/lepus-kediler-icin-3-katli-yuvarlak-yuvali-tirmalama-seti-kahverengi-bej/

Tamsizin istediğiniz değil sanırım ama bunu buldum.

minky

Pe tim ce

Anonymus552223

Kullanmayabilir kedi. Cam önunde yuksege konabilecek basit bir minder bile yeter aslinda.

gizemaslan

merhaba n 11 . com da ve ************* . com da çok uygun fiyata var 180 tl civarı ve yorumları da güzel memnun kalmışlar bir bakın isterseniz kedi tırmalama evi olarak geçiyorlar

gizemaslan

gittiiii giidiiiyooo . com sansürlüyor petlebi o yüzden böyle yazıyorum

Bulutcemre

*** ve ************da ve ***********da var. Bakabilirsiniz

mishathecat

Kendim nasıl yapabilirim peki? Yaşadığım şehirden farklı bir yerdeyim şuan tanıdık çok kişim yok malzeme ayarlayabileceğim ya da marangozluk işi yaptırabileceğim