Sevimli dostunun her ihtiyacında petlebi.com hep yanında!

PETLEBİ GÜVENCESİYLE, HIZLI KARGO ve EN UYGUN FİYATLAR

yavru köpeğe günde kaç gram mama vermeliyim

halitcomoglu
halitcomoglu

358


Lütfen erken zamanda cevap verin 6 aylık köpek


5 Cevap

zeynosece
zeynosece

2898


Ben mamayı önündan kaldırmıyorum. Bebekliğinden beri böyle. Ölçüyle mama da vermedim hiçbir zaman. Zaten yiyebildiğini yiyor doyunca bırakıyor.


husne
husne

285


bende köpeğime belli ölçüde vermedim dıyunca bırakıyor.


Gofretsla
Gofretsla

116585


bunlar yanlış bilgiler öncelikle bir mam ölçü kabınız olsun 50 gram 50 gram 50 gram günde 3 kez verin 1 yaşına kadar8 aylıktan sonra 60 gram 60 gram 60gram günde 3 kere 1 yaşından sonra 75 gram 75 gram günde iki kez


turew
turew

369


Kopeginizin irkina ve kg suna gore vereceginiz miktar degisir.Gunde 3 ogun ve mutlaka her zaman kontrollu mama verin. yoksa sonrasinda obeziteye neden olabilirsiniz.Mamanizin arka kisminda bir tablo goreceksiniz ona uygun verin.veterinerinizden veya petshopunuzdan ölcü kabi temin edebilirsiniz.


ovulkayaalp
ovulkayaalp

166


Kullandığınız mamanın üzerinde ihtiyaç duyduğu miktar yazar. Bu kullandığınız mamanın içeriğine ve köpeğinizin ırkına göre değişiklik gösterir. Benim küçük ırk bir kızım var. Günde 60 gr 30gr x2 kez olacak şekilde mama veriyorum. Mamasını da iki farklı mamanın karışımı olarak hazırlıyorum. Biri %70 protein içeriyor. Diğeri tahıl oranı daha fazla. Bunun bile kendi içinde ölçüsü var. İlla ölçülü ve köpeğiniz ihtiyacına göre verin. Kafanıza göre vermeyin.


Soruya cevap yazabilmek için üye girişi yapmalısınız: Üye Ol Giriş Yap
3734 Görüntüleme
5 Cevap
1 Pati

Sorunuz mu var?

Uzmanlardan ve diğer üyelerden faydalı cevaplar almak için:

Yeni Soru Sor