Kedim Uyurken Arka Arkaya Çok Titriyor

Mist

Uyurken bi bakiyorum kasılmaları oluyor ve minik seyirmeler değil aynı anda kolu patisi bıyığı gözleri kulağı kuyruğu Sebebi ne

6 CEVAP

Janetdm

Bizimkisi utanmasa uykusunda at gibi koşacak. Gece yanımda yattığı zaman uykumdan uyandırıyor o derece.
Önceki hayatında yarış atıydı diye tahmin ediyorum.

aysebudur

Bizimkiler de bağırıyorlar uykularında konuşuyorlar.Sanırım rüyalarında birbirlerini görüyorlar çünkü uyanıp diğerini dövmeye başlıyorlar.Muhtemelen bizimkiler de önceki hayatlarında boksördü.

Linsenpai

Rüya görüyordur normal, her kedi derin uykuya geçince yapar bunu

sekersoytolga

Tedirgin olmanıza hoc gerek yok. Kedilerde de köpeklerde de hatta çiftlik hayvanlarinda bile bu durumu gözlemlemek çok olağan. O gün içinde kovaladığı sinekten tutun da oynadığı pyuncaga kadar herşeyi görebilir rüyasında. Siz severek uyandırın öyle durumlarda. Dakikasında uykuya dalmış olur tekrar zaten :)

SBKart2207

Evet bizimkilerde yapıyor yetişkin kedilerim çok nadir yapıyor ama yavrularda çok oluyor

ozleeemklllc

titreme uykudan olmayabilir ateş açlık stres gibi sebepleri olabilir hep böyle oluyosa bir gösterin vete