Nd Yemiyor :(

GamzeUmucu

Merhaba daha önce burdan mama tavsiyesi almıştım ND marka kuzulu yaban mersinli mama aldım yaklaşık 1 hafta oldu geleli aşırı kötü bir kokusu var ve köpegim yemiyor 2 gün yemesini bekledik yemeyince elimizle oyun yaparak yedirdik ancak öyle biraz yedi kokusu kötü olduğu için yemiyor olabilir mi ? Ve ben bu mamayı ne yapayım 12 kg aldım :(

4 CEVAP

Esraesngl

Nd genel olarak kokulu bir mama. Bende ilk 10 kg aldigimda kedim yememek icin direndi. Bekledim. Sonra minik minik yemeye başladı sonra alisti. Birde ani geçiş mi yaptınız kopeklerde nasil bilmiyorum ama

tuanatuti

farminadan aldıysanız yeme oranı %10u geçmediyse iade alıyorlar ama bence domuzlu olanı deneyin ona bayılıyorlar

minky

Bencede biraz daha bekleyin.Boşa gitmesin

GamzeUmucu

Evet Farmina yazıyor üstünde markamadan sipariş verdim diğer mama proplandı ani geçiş yapmak zorunda kaldık kargo geç geldi bu sürede mamamız bitti