Köpeğim Uyurken Bacaklarını Kımıldatiyo Ve Değişik Sesler Çıkarıyor

selmanur8

köpeğim uyurken değişik sesler çıkarıyo ve bacaklari titriyordu aldım sevdim falan kendi yatağına götürdüm 5 aylık bir bebek kendisi sebebi ne olabilir? kötü bir şey mi ? korkuyorum şu an

9 CEVAP

Ares87

Büyük ihtimalle rüya görüyordur

hazzelto

Benim köpeğim de 8 yaşında ama nadiren de olsa aynı durumla karşılaşıyorum. Sakince yanında olduğunuzu söyleyip başını sevebilirsiniz.

Edaturk

Benim kedim de uyurken yapıyor aynı şeyleri rüya görüyorlar korkmanıza gerek yok

Gamzennnur

kötü rüyalardan dolayı oluyordur benimki de uykusunda koşturuyor gibi patileri hep kımıl kımıl :)))

LadyAndCat

Bebek kedilerde oluyor...

LadyAndCat

Pardon köpekmiş :))

Linsenpai

Rüya görüyordur normal

Misa_mls

İlk basta ben de ole olmustu suan 8 aylık ve arada rüya goruyorlar o tuzden garip sesler cıkarabiliyotlar korkulacak birsey yok merak etmeyin (:

GamzeUmucu

Ayy benim kuzumda öyle rüya görüyorlar bizimki ıhh ıhh gibi sesler çıkarıp sanki koşuyormuş gibi hareketler yapıyor endişelenmenize hiç gerek yok ☺