Border Collie İyi Bir Irk Mı

border collie fazla tutar yapıyor mu iyi mi nasıl biraz anlatın

6 CEVAP

blue_hpood

en akıllı köpektir kendisi. fazlaca da hareketledir. internette videolar üzerinden bakabilirsiniz:)

SBKart2207

Ben de bir köpek alacak olsaydım border collie ve bir kaç köpek arasında kalırdım

teşekkür ederim

blue_hpood

üstelik sahiplenmeyi düşünüyorsanız internette bakımıyla ilgili de bilgi bulabilirsiniz. günlük egzersiz ihtiyacı yüksek olan bir köpek, bunun karşılanması gerek. onun dışında muazzam bir köpektir kendileri:)

Siyammm

Ev içinde bakılmaz . Çoban köpeği olduğu için içgüdüyle çocukların ayağını ısırabilir gütmek için eğitimle aşılabilir