******* Sitesi

Kedi_annesi

******* sitesinden alışveriş yapan var mı aranızda ? Avantajlı fiyatla mamalar satılıyor ama yurt dışı menşeili site sanırım.

1 CEVAP

sekersoytolga

Mama için kullanmadim,bayerin pire-kene tasması için kullandım. Tekrar sipariş için otomatik talimat verirseniz indirim oluyo vs. Yok yapmazsanız da değişen bisey yok. 3 ay yada 6 ay artık her ne kadarsa otomatik olarak tekrar gönderiyolar sizin bilginiz dışında. Şikayetvar sitesine de bakarsanız genelde herkes aynı problemden muzdarip olmuş.