Hangi Mama Uygun Olur?

_Azra_

Merhabalar daha önce bir sürü soru sormuştum herkes çok yardımcı olmuştu umarım yine aynı ilgiyi görür. Ben 0-6 aylık arası bir golden SAHİPLENMEK istiyorum. Büyük ihtimalle barınaklara bakacağım. Barınaklarda 0-6 aylık bulamazsam daha büyük bir köpekte sahiplenebilirim. Fakat şu anlık gündemde yavru var. Sizlere sorum şu çok pahalı olmayan ama kaliteli bir mama önerebilir misiniz? Fiyat olarak orta fiyatlı olsa çok çok iyi olur. Önerdiğiniz mamaların içeriklerini de yazarsanız sevinirim. Önermediğiniz olursa deneyimlerinizi paylaşın lütfen. Umarım cevaplarsınız. Teşekkürler ☺️

6 CEVAP

blue_hpood

ya biliyorum zor iş ama yaptığım ufak bir araştırma sonrası ben hiçbir mamanın içeriğini yeterli bulmuyorum. kendiniz hazırlayabilseniz çok güzel olurdu. fakat meşgulseniz N&D iyi bir mama. orta diyeyim, kediler ve köpekler için. belki internette bunu araştırabilirsiniz, şayet kendiniz hazırlamaya karar verirseniz.

_Azra_

@blue_hpood maalesef vaktim yok. Fakat burdan çıkan sonuçlara göre vakit ayırmaya çalışabilirim. Teşekkürler

blue_hpood

rica ederim:)

Kuzucansu44

Ben köpeklerime Nd kullanıyorum, çok severek yiyiyorlar tavsiye ederim.

eli_cat

Evde yeterli besini içeren mama yapmak zordur

alina_

Ben size mystic,fitmin yada hills mama almanızı öneriyorum