Kediden Gelen Sıvı

Maumau

1 yaşındaki erkek kedim yaklaşık 1-.1.5 ay önce kısırlaştı. Bugün kucagıma aldıgımda alt bölgesinde kremsi nokta kadar bi sıvı geldi. Bunun hakkında bi bilginiz var mı acaba? Herhangi bi sıkıntısı yok tuvaletini de kontrol ettim. Bu normal bi durum mj acaba? İlk kez fark ettim çünkü.

17 CEVAP

Maumau

Önceki kedim enfeksiyon kapmıştı daha sonra iyice ilerledi böbrek yetmezliğine kadar gitti sonrası ne yazık ki kötü oldu.. yani o kısımda tüylerinin üstündeydi. Dikişi artık kalmadı yaklaşık 1.5 ay önce olmuştu ameliyat

Maumau

Ceyranda kaldıysa üşütmüştür dedi veterinerimiz. Şimdiye kadar bi sıkıntısı ağrısı sızısı olduğunu da görmedim idrar yaprken ama kafam karıştı. Hep antibiyotik yiyo benim kedim o kdar dikkat ediyorum ama üşütüyor