Kediden Gelen Sıvı

Maumau

1 yaşındaki erkek kedim yaklaşık 1-.1.5 ay önce kısırlaştı. Bugün kucagıma aldıgımda alt bölgesinde kremsi nokta kadar bi sıvı geldi. Bunun hakkında bi bilginiz var mı acaba? Herhangi bi sıkıntısı yok tuvaletini de kontrol ettim. Bu normal bi durum mj acaba? İlk kez fark ettim çünkü.

17 CEVAP

Linsenpai

Veterinerinizi arayıp sormanız daha iyi olur

Maumau

İdrar yolu enfeksiyonu gibi bişi olabilir mi

Maumau

Keşke açsa arıyorum ama açmıyo

lwb

evet olabilir eğer başındaysa semptomları yok denilecek kadar az da olabilir.

en iyi ihtimal kumundan kaynaklı olabilir çünkü benim kedilerimde de kumu çok koyduğumda genitallerine yapışıyor ve ıslak kalıyor, bu yüzden dişi kedimi takip etmiştim vajinasından mı geliyor diye ama pellet kumdanmış.

Maumau

Sadece bi kerelik gördüm bi daha hiç görmedim arada bakıyorum ama kızmaya başladı bana

Maumau

Cevap verecek olan var mı

Maumau

Ya aradım da açmadı

tuanatuti

bence veterinere sormak en iyisi

LadyAndCat

Yarın sabah yine aramayı deneyin Doktorunuzu...Açacaktır...

Maumau

İdrar yolu enfeksiyonj belirtisi midir peki bu? Ben anlamadım tam.

Tuvalete çıkma sıklığı değişti mi veya tuvalete gittiğinde miyavlıyor mu? Bunlar en önemli belirtiler.

Maumau

Hayır öyle bir durum söz konusu değil miyavlamıyor normal tuvalete girme durumu hala var

Maumau

Veterinerime ulaştım. Muhtemelen üşütmüş yarın getirin olmadı aşı yaparız dedi. Nedense tatmin olmadım. İnternette hep idrar yolu enfeksiyonu gibi şeyler yazıyo. Öyle bi durum varsa çok üzücü olur genelde bünyeleri bu enfeksiyona zayıf düşüyor :(

Peki sıvı dikişlerin olduğu bölgeden mi geldi? İdrar yolu enfeksiyonu gibi gelmedi bana ama yine üriner sistemle ilgili bir problem olabilir. Siz takip edin veteriner cevap verene kadar akıntının devamı geliyor bu veya başka anormallikler var mı diye.

Canınızı da sıkmayın bu enfeksiyonlar gayet rahat bir şekilde atlatılıyor.