Kısır Erkek Kedi Hk

elifnurg

Merhabalar. Kısırlaştırdırdigim erkek kedim var 1,5 yaşında hangi mamayi önerirsiniz. (Su aralar hill’s kısırlaştırılmis kediler icin olan mamayi kullanıyorum)?

2 CEVAP

blue_hpood

N&D bıldırcınlı kullanıyorum. benim kedim de kısır, erkek. tahılsız olanından kullanıyorum. tüylerine de iyi geldi. deneyebilirsiniz.

onurtemiz

ND düşük tahıllı kullanabilirsiniz. ND'nin hemen her çeşidi kaliteli fakat genel olarak ekstra tüy döktürüyor. Tavuklusu diğer çeşitlerinden daha çok döktürüyor.

Bütçenizi bilmiyorum lakin Profine, Matisse, Brit Care orta kalite mamalar ND den daha uygun.

Bütçeniz çok ise Naturea