Yavru Köpeğe Süt Verilmeli Mi ?

MBekci

sütten yeni kesilmiş bir köpeğe sonrasında günlük veya paket süt vermilmeli mi? (Cins değil)

2 CEVAP

_miu_

Cins olsun olmasın bzim içtiğimiz sütlerin anne sütüyle alakası yok, aşırı ishal yaparsınız sakın vermeyin. Yavru köpek maması alın. Evde kendinzde saglıklı besinler yapabilirisnz. Tavuk veya eti patates havuc kabak ve pirincle kaynatın suyunu cok koymadan, blenderdan gecirin yaş mama haline gelcek, ılıyınca verin

Linsenpai

Islak mama verseniz daha iyi olur