Kedimi Aşıya Götürdüm Bana Küstü

DoktorCat

Bu gün 10 aylık British Shorthair cinsi kedimi aşıya götürdüm karma, iç parazit, dış parazit kuduz hepsini yaptım dedi.
Eve geldim ama geldiğimde kedim hırıltılı garip sesler çıkarıyordu hızlı nefes alıp veriyordu 1-2 saate geçti.
Eve geldiğimizden beri benle hiç ilgilenmiyor yanıma gelmiyor evdeki herkesle normal ama bana küstü bir de arada ağlıyor neden olabilir aşıya ben götürdüğüm için olur mu bir kere daha küsmüştü yaş mama yeni oyuncak filan aldım barıştık.

4 CEVAP

tugbagursoyy

yani o kadar aşı yapılınca halsiz olması çok normal bir de kuduz ve karma aynı anda yapılıyor muymuş bilmiyordum çok ağır gelmez mi?

DoktorCat

Küçük bir ilçede yaşıyorum veterinerler inekçi olunca insan götürdüğüne pişman oluyor, şehir merkezine de her zaman gidemiyorum mecbur yaptırdım ama bir daha asla ne olursa olsun parası önemli değil kaliteli bir veteriner merkezine götüreceğim, şu an kendime o kadar çok kızıyorum ki. Umarım bir şey olmaz

tugbagursoyy

öyle yapın hatta yanlış yere vurmuş da olabilir, ben de berbat bir veterinere kuduz aşısı yaptırmak zorunda kaldım yanlış yere vurduğu için kist gibi bir şey oluştu aşıyı olduğu yerde fındık kadar sonra indi, eğer öyle bir şey olursa korkmayın

DoktorCat

Şu anda iyiyiz yanıma geldi beraber yattık. Akşama doğru güzel oyuncaklar alıp gelirim ona barışırız umarım :)