Kazıklı Yiyorum!

Minimesi

Arkadaşlar bizim ofisin altında bir petshop var kesime tüm malzemeleri oradan alıyorum hatta kedim ameliyat olduğunda veteriner kafese koyun bir yere çarparsa yaralanır ameliyattan sonra DABDDDBBCDAADCAADBCDCBBDCDAACA bize ücretsiz kafes verdi iyileşince getirirsiniz demişti mamayı da oradan alıyorum karma alıyorum herşey var kedim seve seve yiyor ama hesapladım 15kilosu 600tl oluyor Kazık mı yiyorum ben ND yi 800-900 liradır sanıyordum o bile 395tl sizce ND ye falan mı geçeyim karma mı alayım kedim katmayı seve seve yiyor ama bide içinde tavuk et balık herşey var karışıkta.

41 CEVAP

Siyammm

Lan enjoy kilosu 10 liralık mama kaliteli fln da değil kötü bir market maması

ZehraBulutt

Orijen çok iyi bir mama ama kediniz hareketli değilse onun yerine nd alın.

ZehraBulutt

Üzülürek söylüyorum evet kazık yiyorsunuz :) Açık mama ya da küçük paket alırsanız aynı miktardaki mamaya daha fazla para ödersiniz. Kedinizin yeme miktarına göre 5 ya da 10 kiloluk olarak alın mamaları, ayrıca internette daha ucuz fiyatlar.

Anonymus552223

Şaka mi ya? Enjoy 15 kilosu 100 lira her ay sokak kedilerine aldigim mama? Boyle bir sey olamaz, kilit vurulmali o petshopa. Hayir bi de kaliteli mama diye satiyorsa yazik hayvan sagligini da bozacak. Inanilir gibi degil

ZehraBulutt

Bence şikayet edin o petshop'u ceza alması gerek.

Minimesi

Heh şimdi hatırladım enjoy diye bir marka.

Anonymus552223

Belli olmaz herkese o fiyattan satmiyordur ama karsidaki bilmiyor diye oyle bisey yapmis olabilir. Veya siz ismini farkli hatirliyorsunuz proplan falan da olabilir. Ama her turlu kapali ve yuksek kilogram paket alin internetten daha ucuza gelir

Minimesi

Tamam:) mama artık oradan almam peki en iyi mama ne fiyat önemli değil:)

Anonymus552223

Hangi mamayi alirsaniz alin ama 10 kiloluk seklinde alin. Petshopa kaziklanmaktansa yarisini sokak hayvanlarina verirsiniz kediniz yiyemese bile. Her turlu daha ucuza gelir

Minimesi

Bizim burda çok sokak kedisi yok ama sitede bir tane kedi ailesi var hep bizim sitede duruyorlar olmadı 5kg kedime 5kg onlara veririm.

Anonymus552223

Nd de yeterli bence. Illaki en pahalisindan olacak diye bisey yok. 10 kilo nd alin kalaniyla da 15 kilo enjoy alin bari:)))

Minimesi

Epiglottis vallaha ben mama bağışı yapan yerlere güvenemiyom gerekirse kendim şehrin içinde gezerek mama dağıtırım çünkü bağış yapılan yerler veriyormu cidden bilmiyorum ozaman ben ND bide bir başka mama alayım o mamayı ofise götürüyüm ofisin orda çok kedi var onlara veririm nd yide benim kedimle şu yavrusu olan kediye bölüştürüyüm.

Minimesi

Ozaman mystic vereyim

Minimesi

Arkadaşlar adam metal kedi mama kanını 100tl ye satıyordu almadım internetten bi baktım 30tl vallaha adama iyi kazıklıyor. En azından metal kap almadım ordan!!

Cansumuezza

Ben nedense konu sahibinin dediklerine inanmadim 600 liraya enjoy mu olur en kazik petshop olsa yine satmaz. :)