Luna Kayboldu İlanı Paylaşabilir Misiniz

ecmerdmr

SCOTTISH FOLD CINSI 9 AYLIK DİŞİ LUNA KAYBOLDU. BURSA/KÜKÜRTLÜ CIVARINDA OTURAN ARKADAŞLAR LÜTFEN PAYLAŞABİLİR MİSİNİZ?

17 CEVAP

ecmerdmr

Luna’yı bulduk çok şükür❤️ Teşekkürler hepinize!!

NZI

buyuk ihtimalle disariya alisik olmaigi icin bizim bile dusunemediqim yerlere saklanmistir.araba alti, boldrum kat, hatta belki coplerin icine bile olabilir. genelde boyle yerlere saklanirlar, boluye yerlere de bakmayi unutmayin. insallah en kisa surede bulursunuz.

sekerfare21

Ben 13 gün aradım bulamamıştım ama 13. günün sonunda buldum. Uzağa gitmiyorlar iyi saklanıyorlar. Benimki binanın elektrik odasında panonun altında saklanmış.
Ümidinizi kaybetmeyin. İnternetten paylaştığınız gibi, çevrenize asmanız da çok önemli. Bir de yakınlardaki veterinerlere haber vermek. Cins kedi olduğu için bulup veterinere götüren olabilir.

NZI

buyuk ihtimalle disariya alisik olmaigi icin bizim bile dusunemediqim yerlere saklanmistir.araba alti, boldrum kat, hatta belki coplerin icine bile olabilir. genelde boyle yerlere saklanirlar, boluye yerlere de bakmayi unutmayin. insallah en kisa surede bulursunuz.

Anonymus552223

Etraf sessizlesince arayin, sesinize gelmeyebilir korkudan, her yere tek tek bakin. Mama şıngirtatin ararken. En olmayacak yerlere bakin

Minimesi

Merhaba bulabildinizmi bende whatsapptan Bursa'da yaşayan tandığım kişilere attım inşallah bulunur bide scottish fold inşallah sokakta görüp alan olmaz .

ecmerdmr

Herkese çok teşekkür ederim???????????????? Bakabildiğimiz kadar uzaklara kadar baktık, kokusunu alsın diye evin cevresine kumunu serpiştirdik. Apartmandaki her daireye sorduk belki kaçıp onların kapıları açıkken girip saklanmıştır diye. Daha dün taşındığımız için buraya da alışık değil, hiç dışarıya da çıkartmadık. Çok konuşkan bir kedi, Luna desek bile miyavlamıyor garip bir ses çıkartıyor efendim olarak. Veterinerlere yakındakilere söyledik, diğerlerini de yarın arayacağız. İlan bastırıyoruz şimdi yarın yapıştırmak için. Çok teşekkür ederim herkese???????? Umarım en kısa zamanda buluruz...benim yoldaşım oldu kendisi...ailemden uzakta yaşadığım için ona 9 ayda çok bağlanmıştım...

Anonymus552223

Eger evden kaybolduysa disari alısıl bir kedi degilse cok uzaklasmamistir. Korkup bir yere saklanmistir

Benim veterinerim de orada ona gönderebilirim mesajınızı belki bulan olur.

Siyammm

Evin etrafına evinize ait birkaç bişey koyun bağıra bağıra arayın

SBKart2207

Sirameslere yakın oturuyorsanız ben de arayabilirim akşam

bbeyzvv

kumunuzu kapıya koyun sevdiği mamayla oyuncakla arayım

SBKart2207

Ayyy yağmur yağacak galiba kıyamam yaa :(

mds50

Nerede buldunuz iyidir umarım

ecmerdmr

dolap arkasının 6-7cmlik boşluğundan girmis, dolabın en altına inmis ve sıkışmış. dolabın altını söktük öyle çıkartabildik. tüm gün sessiz kaldı evde bağırdık Luna diye ses vermemişti...ben yatakta ağlarken bir kere miyavladı ve öyle bulduk..