Küçük Irk Köpeğim İçin Pro Plan Duo Delice Medium&Büyük Irk İçin Olan Mamayı Alsam Olur Mu?

Maltese terrier köpeğimin cinsi, pro planın küçük ırk için olan maması bütçemizi baya aşıyor. Acaba orta ve yetişkin ırklar için olan mamadan alsam sorun olur mu? Önceki maması n&d küçük ırk ve mamayı zorla yediriyoruz resmen

10 CEVAP

İlk defa soru bölümüne girdim bilmiyordum biraz daha saygılı cevap verebilirdiniz

Siyammm

Nd bin başka bir mamasını deneyebilirsiniz önce numune alırsanız daha iyi olur.

GamzeUmucu

Merhaba bende proplan kullanıyordum bu sitedeki yorumlara istinaden N&D marka 12 kg sipariş verdim 4 gündür köpegim aç yemiyor :( proplan hayvan deneyi yapıyor diyorlar ama açıkçası benim bu konuda bilgim yok köpeğinizin severek yediği bir markaysa alın derim ben pişman oldum almadığıma.. Ayrıca küçük ırk köpeklere büyük ırk mama tavsiye etmiyor petshop bir arkadaşım var içerik ve protein oranı küçük ırk köpeğe fazla geleceğini duydum tabi benimki sadece duyum araştırmanızı tavsiye ederim ☺

Çok teşekkür ederim :) Bizimkisi mamayı aşırı aç kaldığında yiyor, babam baya ev yemeği verdi küçükken ondan alıştı herhalde siz de ev yemeği veriyor musunuz acaba ondan mı yemiyor :(

Siyammm

Proplan hayvan deneyi yapan fiyatını haketmiyor bir mamadır kullanmayïn kullandırtmayım

Köprğim n&d bile yemiyor ne alabilirim o zaman?

minky

Md yemiyorsa çok seçenek var burada 10292983 kez konuşuldu

Alaracatlover

Ley bütçenizi bilmiyorum ama alabilirseniz Bravery öneririm benim köpeğim zor beğeniyor ve severek yediği bir marka:)

Alaracatlover

Şey

Tamamdır teşekkür ederim:)