Kedim Kisirlastirildi

Basakdnz

Merabalar kedim 5 aylik ve 1 hafta once kisirlastirildi. Ama simdi cok halsiz hic mama yemiyo. Veterinere goturdum ve enfeksiyon kapmis dedi serum verdi vitamin ve mama takviyesi. Kedimin ilk baslarda burnu falan benbeyazdi simdi ise hafif pembe ama hala halsiz. Sizce ne zaman iyilesir. Iyilesirmi ??

2 CEVAP

polo

5 aylık kediyi hangi veteriner kısırlaştırdı çok şaşırdım cinsiyeti ne bilmiyorum ama 9 aydan önce asla olmaması gereken bir durum

tugbagursoyy

Erkek kediler 6 aydan sonra kısırlaştırılabiliyor biraz tehlikeli olsa da, 5 ay erken bence de