Nd Mama Yemiyor

sutlacsmom

8 aylık kedim için nd prime tavuklu narlı kullanıyorum. Son zamanlarda yememeye başladı. Kullanabileceğim mama önerisi bekliyorum

15 CEVAP

Petlebi de ACANA var 1.8 kilosu 150 lira küsürdü. Balıklıydı. ACANAda %75 et varken NDde %60 oranında et var. Ve fiyatları çok yakın. Keşke kedim yetişkin olsaydıda bu fırsatı kaçırmadaydım

hulibero

Aslında Nd yi epeyce seviyorlar ama önceden neli ve ne marka veriyordunuz acaba?

hulibero

Aslında Nd yi epeyce seviyorlar ama önceden neli ve ne marka veriyordunuz acaba?

Alaracatlover

Brit care, fitmin olabilir veya 8 aylık 1 yaşına az kalmış diye bir çok kişi Nd adult versiyonunu kullana bilirsin yazmıştı, deneyebilirsiniz :)

blue_hpood

belki tadından sıkılmışlardır, balıklısını deneyebilirsiniz, ya da acana:)

mavitilki

Bazen sevmiyorlar. Daha önce ne kullanıyordunuz? Çok değişiklik yaptınız mı? Öyle bir surumsa farklı bir lezzet de arıyor olabilir. Premium mamalar arasında ya da aynı markanın farklı tipleri arasında rotasyon yapabilirsiniz.

sutlacsmom

Sadece nd kullanıyorduk başka mama yemedi hiç

sutlacsmom

Deneme maması alabileceğim bir site var mi bildiğiniz

Fitmin purity deneyin. Nd ile eş kalite.

Miyhavponmil

Diğer mamalara göre içeriğinde fazla şey var belki içeriği değiştirmen gerekiyordur

Miyhavponmil

Diğer mamalara göre içeriğinde fazla şey var belki içeriği değiştirmen gerekiyordur

Son aldığım nd paketini benim kedilerim de yemedi. 5 kg lık mama öyle duruyor. Mama tanelerinin öncekilere göre yağsız, kuru ve pütürlü olduğunu farkettim. Artık nd almayı düşünmüyorum.

AnneRoss

Benim kedim de başta Nd yiyip yarım kilo falan sonrasında yememeye başladı, kokusundan tiksindi. Şuan bile kokusunu duysa kaçar, belki sizinkinin de sorunu mamanın kokusu olabilir. Çünkü gerçekten ağır kokuyor.

Elenifgn

Hilss tuna balıklı. Benim kedimde nd yi hiç sevmedi

suledoruk

Aynı sorunu bende yaşıyorum sadece nd kitten yedirdim bu zamana kadar. Yeni 1.5 kg paket aldım ve aldığımdan beri yemiyor hatta dün yediklerini kustuğunu gördüm gediği tüm mamayı çıkardı. Aç kalmamak için isteksizce yiyiyor bende garipsedim bu durumu. Sebebini hala çözemedim