Köpeğim İçin Ödül Maması Yapıcam Ama Tarifte Elma Var.

tarifte elma var zararlı mı diye şüpheye düştüm. bildiğim kadarıyla yarısı verilebiliyor. ama yarısından fazlası zararlı diye biliyorum. sizce?

5 CEVAP

GamzeUmucu

Benim köpegim elmaya bayılıyor versem tek seferde 1 elmayı yer o kadar çok seviyor ben veterinere sordum hiçbir zararı olmadığını söylemişti ☺

Misa_mls

bence sorun olmaz sonucta butun kurabiyeleri tek sefer de yemicek o yuzden sorun olcagını sanmıyorum ama aklınızda soru işaretini gidermek için bir vete sorun isterseniz (:

teşekkürler iyi günler

Orcuncun

Yüksek miktarda yemediği sürece zararı olmaz. Şeker oranında dolayı kontrollü tüketmeli ama kurabiyeye koyabilirsiniz.