Köpeğimin Değişik Huyları

elifersoy

Köpeğim 3 buçuk aylık labrador ve dişi. İki gündür huy değiştirdi, bir şey yiyeceğimiz zaman saldırıyor, tattırmazsak ısırıyor. Oyun oynamak istemiyor, top peşinden bile koşmuyor, ilgisini çekmiyor. İlk günler geldiğinde gazete üzerine tuvaletini yapıyordu, iki gündür halının üstüne yapmaya başladı. Bazı saatler deli gibi koşuyor, her şeyi yıkıp geçercesine ve insanı ürkütüyor. Kuyruk sallamaya başladığı zaman başını iki kere okşasam ısırmaya başlayıp havlıyor. Hayırdan anlamıyor; ki daha ufak hemen anlamasını müthiş bi performans göstermesini zaten beklemiyoruz ama iki gündür felaket bir şekilde yordu. Apartmanda yaşadığımız için de tedirginiz.Yardımcı olursanız sevinirim, köpeğimin derdi ne ? Ne yapmam gerekiyor :(

5 CEVAP

nildogcat

Evde hiç tek başına kaldı mı veya dışarıda yeterince egzersiz yaptırıyor musun?

elifersoy

Son 2 aşısı kaldı, onları yaptırdıktan sonra veterinerimiz dışarı çıkarabileceğimizi söyledi. Mecburen bi 10 gün daha beklememiz gerekiyor dışarı çıkması için. Evde de hiç yalnız kalmadı, ailecek onu çok seviyoruz,ilgileniyoruz ama neden böyle oldu iki gün içerisinde onu anlayamadık bi türlü.

nildogcat

Bence veternizi arayıp sorabilirsiniz:) Cidden şimdi banada tuhaf gelmeye başladı.Bence bir sorun derim :)

Akitamaya

Bende yaşadım bunu siz ona nasıl davranırsanız o da öyle davranır.

Akitamaya

Bende yaşadım bunu siz ona nasıl davranırsanız o da öyle davranır.