Kargo

Miyhavponmil

Ben bugün bir kargo verdim Ankarada yaşıyorum bu gün içine kargoya verilecek diyorlar acaba yarın gelebilir mi sokağa çıkma yasağına kalmadan salgın içerisinde kargo deneyimi yaşayanlar yazarsa sevinirim

9 CEVAP

mishathecat

İlk kargom coronavirüs süreci içerisindeyken 2 günde gelmişti (15 nisan'da kargoya verildi 17 nisan'da da geldi, ayrıca şuan okul için Mersin'deyim), yeni kargo siparişi verdim dün gece bugün kargoya verilmiş, en geç 4 gün içinde gelir ama bildiğim kadarıyla kargo şirketleri yasaklarda da çalışıyor

Miyhavponmil

Anladım teşekkür ederim

Esraesngl

Sokağa cikma yasaginda calisiyorlar genelde 3 gune geliyor

Bedirhanyzc

İzmir'e 2-3 günde geliyor

Miyhavponmil

teşekkürer

onuralpaslan

ayın 15 inde sipariş verdim bugün kargoya verilceği denmişti ama verilemiş aynı şehirdeyiz üstelik

Miyhavponmil

Ben müşteri hizmetlerine yazdım bugün 16 dan sonra toplu şekilde kargoya veriliyormuş.Ama hala tık yok verilebilir belki verilse çok iyi olur çünkü yaşadığım yerin yakınlarında yavru köpek maması bulamadım. Birkaç gündür annelerinin mamalarını kemirmeye çalışıyorlar.

NSukun

Bu aralar kargo süreci çok uzun bizim bir kargomuz üç gün dağıtıma çıktı sıra gelmedi üçüncü günün sonunda gidip şubeden aldıktakip edin şubeye geldiğini gördüğünüz anda gidip subeden alın çok acilse

Miyhavponmil

Teşekkürler