Herkes Kapısının Önüne Bir Kap Su Koydu Mu :)

Esraesngl

Mamaya gücümüz yetmesede su cok kolay bir seçenek. Ben hem bina onune hem arka bahce kismina bir kap su biraktim. Ama eminim sabah baktığımda bina önündeki su atılmış olacak ...

11 CEVAP

Anonymus552223

Ben balkonumun altina koyuyom biri almaya calisirsa kafasina kedi boku atarim

Kedilerin olduğu belirli noktalara koyuyorum evin onu yan sokak 2-3 sokak ilerisi vs. Mama da koyuyorum umarim atmazlar :((

Linsenpai

Şükürler olsun ki baya hayvansever bi muhitte yaşıyorum ve her yer su, mama kabı dolu. İki gün hasta olup çıkmasam bile illa birileri kapları tazeliyor asla aç susuz kalmıyor bebekler ^-^

Ares87

Ya bu mamaları suları neden atar ki insan bir yerine mi batıyor acaba adiler bir gün denk gelirsem kesin karakolluk olurum

azmaniko

Kedilere de köpeklere de su koyuyorum, şimdiye kadar kabı atan olmadı allahtan sürekli dolduruyoruz. Ama bir tane yaşlı amcayla kedilere mama verdim diye kavga etmedim de değil, "sopayı alır gelirim aşağıya ha" diye tehdit de yedim:) nasıl insanlar var her gün şaşırıyorum.

mishathecat

Kediler ve köpekler için koyduğum tüm su kapları atıldı, mamalar ezilip pisliğe bulandı, artık kap kalmadı diye pet şişelerden yaptığım kaplar devrildi ezildi... Anlamıyorum bu insanları gerçekten

blue_hpood

koyuyoruz. sonra mahallenin hayvan sever geri kafalıları toplayıp atıyor.

blue_hpood

özür dilerim, çok hayvansever(!) olacaktı o

Minikmuezza

Ben hergun koyarim ona ragmen bitiyor icindeki su

blue_hpood

epiglottis iyiymiş:D

Zukoo

Bizim mahallede herkes koyar sağolsunlar ama mahhallenin başına bela köpekler gelip kapları çalıyor ve kendi için koyulmuş şeyleri bile dağıtıyor :D plastik kap aramaktan helak oldum. Artık evdeki tabaklardan koyuyorum annem beni kesicek