Vet's Plus Malt Ve Multivitamin

iidyl

cahilliğime verin ama kampanyayı tam olarak çözemedim. 39.90 olan ikisi birden mi, yoksa sadece biri mi? malt ve multi vitamin 39.90 yazıyor tanıtımda ama ayrı ayrı seçiyoruz. iki defa almak istemiyorum o yüzden aydınlatırsanız sevinirim :)

3 CEVAP

Hayir :) 1 ürün 39 tl yaninda 2 tane konserve mama hediyee yanii sadece bi tane macunn sen ikisini de almak istiyorsann sepetine ekle ikisinide kapanyali urun olmasi konservelerden dolayi

İkisi ayri ikisinden de almak istiyorsan ikisinide eklemen gerek. Hediye olan konserve mamalar

iidyl

ayy teşekkür ederim ne şapşalmışım :)