Kedim Yemek Yemiyor

Mayaaaaa

Veterinerimden yeni kedi sahiplendim fakat sürekli yaş mama yiyor alışma sürecinin olduğunu biliyorum ama az yiyor süt tozu aldım biberonla vermem gerekiyor önüne koyduğumda içmiyor prematüre doğdu kedim 1 aylık kediden daha küçük süt tozu vermemi söyledi veterinerim ama içmiyor nasıl yapmam gerekiyor yardımcı olur musunuz? Nasıl ve ne zmn yemek yemeğe başlar

2 CEVAP

Zeke

Önüne koyarsanız yemez, biberonla 4-5 saatte bir beslemeniz lazım.
1 ay daha süt tozuna devam edin böyle, çok küçük o daha...
Ek bir şey vermenize gerek yok bu süre zarfında.
Tuvaleti için de kuma koyun yapar zaten. Yapamazsa pamuk ıslatıp poposuna değdirip çekin birkaç kez, o şekilde yaptırmış olursunuz ama büyümüş artık kuma yapabilir.

Zeke

Yaş mama vermeyin yani hemen. Zaten ömür boyu öyle şeyler yiyecek. Alması gerekenler şuanda süt tozunda mevcut onun için gayet yeterli
Kendini sıkışık hissedeceği bir yatak hazırlarsanız da daha güvenle uyur bu arada