Mama Ve Su Kapları

Kedi mama ve su kapları ne kadar sure kullanilmali? Yıkama olarak degil değiştirme olarak.

5 CEVAP

ZehraBulutt

Porselen kabı 6 ay kullanmak mı, yemek takımlarını da 6 ayda bir yeniliyor musunuz?

Gizem porselen yıllarca kullanılabilir, artık gözüne eski göründüğü zaman atarsın. Kendi tabaklarımızı yenilemeye nasıl karar veriyorsak bu da öyle.

mishathecat

Plastik asla almayın ama plastikse bence en geç ayda bir değiştirin, onun dışında çelik ve porselenlerin uzun ömürlü kullanılabileceğini düşünüyorum (tabi sonsuza kadar değil) 6-7 ay fazla mı olur ya da az mı bilmiyorum ama kullanılabilir iyi temizlendiği sürece

blue_hpood

her gün yıkandığı sürece çelik olanların uzun süre kullanılabileceğini düşünüyorum. seramik olanlar daha da uzun olabilir.

@mishathecat
Plastik degil zaten çelik kullanıyorum. Her gün temizliyorum.

mishathecat

@ZehraBulutt az mı çok mu olur bu süre bilmiyorum dedim zaten, benim de bir fikrim yok çok, devamında da 'ama iyi temizlendiği sürece kullanılabilir bence' yazmışım zaten