Kedimin Sağ Gözünde Şeffaf Bir Tabaka Oluştu

ecemuker

Kedimin sağ gözünde şeffaf bir tabaka oluştu . Yüklediğim fotoğrafı veteriner hekime de gönderdim . Veteriner hekim horner sendromu olabileceğini fakat acil bir durum olmadığını söyledi . Yarın sabah götüreceğim . Bunun tedavisi nasıldır acaba ?

10 CEVAP

poughkeepsie

Şimdi baktım da hornet sendromu denen şeyde sinirlerden dolayı bi göz bebeği büyük öbürü küçük kalıyor. Sizin kendinizde öyle birşey göremedim ben nedense

ecemuker

Bende öyle bir şey göremedim . Bakalım bugün gideceğiz veteriner hekime bende çok sıkıntı yaptım kendime bu durumu uyuyamadım ve stresten dudağım uçukladı . Umarım minik bebeğim iyidir .

DrMena

Benim kedimde de aynı durum oluştu dünden beri, kediniz iyileşti mi acaba? Lütfen iyileşti deyin 🥺 Gözünün feri söndü tabiri caizse. Göz bebeği ışıkta farklı renk görünüyor sizde böyle durumlar da oldu mu cevap verebilirseniz çok memnun olurum

poughkeepsie

Merak etmeyin enerjisi, yemesi içmesi yerindeyse ciddi bir durum yok demektir. Siz zaten hemen kontrole götürmüşsünüz, bugün de gideceksiniz. Eminim teşhis konulup hızlıca tedavisi yapılacaktır. Çok geçmiş olsun, umarım çok minik bi sorundur ve çabucak kurtulursunuz ❤️

bademthecatt

Bu şeffaf tabaka genelde göz darbe aldığında gözün kendisini korumak için çıkar ama farklı bir durumda olabilir geçmiş olsun umarım düzelir :)

pillikontes

göze yada baş bölgesine darbe aldığında koruma amaçlı bu perde ortaya çıkar birde kızgınlık döneminde yine bu perdeye rastlanır yine de vet. hekiminiz en doğru cevabı verir çok geçmiş olsun

mervegck06

Kafasını yada gözünü bir yere çaromışsa muhtemelen ondan olmuştur diye düşünüyorum. Çok önemli birşey değil Veterineriniz en doğru cevabı verecektir zaten

Faytekin

Muhtemelen üçüncü göz kapağı devreye girmiş bir kaç güne düzeliyor genelde kendi kendine ,ama siz yinede veterinerinize danışın tabi.

pinarcaya

Kedilerin yemesi icmesi oynamasi guzelse bir sorun yoktur diye dusunmeyin lutfen. Bu teshisi bu forumda cok goruyorum. Kediler guclu kalmak adina son ana kadar bu sekilde davranabilir. Kedinize gecmis olsun. Umarim ciddi birsey degildir.

Findik2021

Merhaba, benim teyzemin kedisi de aynı dertten muzdarip. Bir kaç senedir de böyle. Birkaç farklı veterinere götürdü ama önemli değil dediler her seferinde. Umatıkmbir çözüm bulabilirsiniz. Sonucu buraya da yazabilirseniz çok makbule geçer.

Çok geçmiş olsun sevgilet🌸