Kediyle Uzun Yola Çıkılır Mı?

İstanbulda yaşadığım için burdan sahiplenmek istiyorum ama bi kaç ay içinde okulum için şehir dışına çıkıcam. Onuda yanımda götüreceğim için sorun olur mu merak ettim. Bu arada kendi arabamızla gidicez

5 CEVAP

Tucku

Kendi arabanızsa sıkıntı olmayacaktır diye düşünüyorum tabiki oda sıkıldığinda arabanın iÇinde küçük oyunlar oynayip karnini doyurunda niz sıkıntı olmaz

nildogcat

Tuvaletini,mamasını ve suyunu verdikten sonra sorun olucağını düşünmüyorum.

Anladım , teşekkürler

Teşekkürler :)

Coocerdog

Sakin dostum yapma bunu kaza kaçınılmaz