Yaş Mama Ne Sıklıkla Ve Ne Kadar Verilmeli?

kivanckas

4 aylık yavru kedimiz için yaş mama ne sıklıkla ve ne kadar verilmeli?

17 CEVAP

Herkes farklı bir ağızdan konuşmuş gibi olacak şimdi de haftada yaş mama maximum 3-4 kere verilmeli. Yaş mama yiyen kediler zaten diğer kedilerden daha az su içiyor yaş mamadan da su ihtiyacını karşıladıkları için ama her zaman suyu taze olarak alması daha faydalı. Ayrıca kedileriniz su içmiyorsa bunun nedeni ya suyun tadını beğenmemiştir ya alkali su kullanıyorsunuzdur ya da su çok serttir. Suyu yeterince filtrelerseniz ve sık sık değiştirirseniz gayet de içiyorlar.