Kedi Kumu Kokusunu Nasıl Önlüyorsunuz?

Mrtkaytan

Pahalı ve uygun fiyatlı kedi kumu kullanmama rağmen kedi cisini yaptığı zaman çok fazla kokmaya başladı. Bunu nasıl çözebilirim ?

6 CEVAP

poughkeepsie

Havalar ısındığı için daha çok kokması normal. Kumu çok koyun, plastiğe değince çok kokuyor. Yaptığı gibi temizleyin. Kapalı tuvalet kullanın

tofuiscat

ben öyle çok kaliteli bir kum kullanmıyorum,açık kum kabı ayrıca bu zamana kadar hiç koku sorunu olmadı. Öyle sabunlu pudralı falan kum da kullanmıyorum ama lavanta kurusu atıyorum kuma 8 10 tane

mercanslmz

Vetim karbonat demişti ve abim kendi kedisinde denemiş ti

Zukoo

Koku gidericiler var ama kimyasal olduğu için zararı vardır çok büyük ihtimalle. Ama şöyle ki az su tüketiyorsa çişinde koyuluk olabilir ve koku yapar. Havalar da ısındı, su içmesi biraz artarsa çözülebilir belki.

Anonymus552223

Balkonda duruyor kum

dilaraxx

Kum balkonda ve her akşam temizliyorum.