Tarak Problemi

nildogcat

Merhaba,4 aylık dişi Chinchilla ırkı bir kedim var ve onun boynunun altını,karın bölgesini tararken ayaklarıyla beni ittiriyor.Tarağı ısıryor,Sonrada kalkıp kaçmaya çalışıyor.Onu rahatça taramam için ne yapabilirim?

1 CEVAP

polo

uykudan uyandıgı zaman veya yorgun oldugu zamanlarda taramaya çalışın o zamanlar daha sakin oldugu için izin veriyor normal zamanda elimde tarak evin için koşturup duruyoruz ama sonuçta ben kazanıyorum.....