Furminatör Mü Kedi Tarağı Mı

Simgebykl

Kedi tarağı aldım fakat aşırı bir tüy toplamıyor. Furminatör önerir misiniz

7 CEVAP

sekersoytolga

Köpegim icin furminatorden başka bisey kullanmam. Verdiğiniz paraya yazık olur. Ama kedimde furminator kullandığımda açıkçası çokta bi fark görmedim ben. Zaten sürekli yalayarak kendini de temizlediği için dönemsel tüy dokmeler haricinde yada stres haricinde çok fazla tuy dökmez sanıyorum genel olarak. Eğer halihazırda bi taraginiz varsa bence gerek yok tekrar furminator almaniz

ben kullanıyorum furminatör. fakat haftada 1 kullanıyorum. azalma oldu diyebilirim. geri kalan günlerde kedi tarağıyla normal tarıyorum. ucu topçuklu olanlardan aldım, hafif de masaj yapıyor galiba çok seviyor onunla taranmayı. furminatörü pek sevmiyor benim kedim açıkçası

iremsevsel

Tüy toplama eldiveni de baya iş görüyor fiyatı da uygun. Öneririm.

iremsevsel

Tüy toplama eldiveni de baya iş görüyor fiyatı da uygun. Öneririm.

Hzlcelebi

Fürminatör tüyleri dipten çekiyor fazla kullanmamanızı öneririm dökülüyorsa tarak iş görür uzun tüylüyse ben makasla kısaltıyorum ayda bir

Yagizsolakk

Fürminatör net iş görür ama yavaşca ve bastırmadan ancak bi incede tüyü toplayacak kadar bastırın. Kurban derisi yüzer gibi yapmayın :)

Gulsahka

Ben ikisini de kullanıyorum. tüy sorunu vardı kusuyordu sürekli ben de ilk tarak aldım ama çok fazla toplanıyor ardından furminatör aldım ilk tarıyorum sonra furminatörlr tarıyorum sonra yine tarakla. Bu işlemi bir kaç kez uyguluyorum sonuç çok iyi oluyor. sizin de ikisini kullanmanızı öneririm.