Kedimin Tuvalet Sorunu

Edaturk

Kedimi 3 gün önce yazlığımıza getirdik ilk geldiği gün çiş ve kakasını yaptı fakat son 2 gündür çiş yapıyor kaka yapmıyor endişeliyim sizce neden olabilir

5 CEVAP

nilayy24

Kediler değişiklik yapmaktan hoşlanmazlar. Yer değişikliğinden stres olmuş olabilir

Edaturk

Peki sizce kendi evimize döndüğümüzde stres yapar mi unutur mu yerini

Hzlcelebi

Kedilerin 2 günde bir kaka yapması normalmiş daha uzun süre olursa veterinere sormanızı öneririm

nilayy24

Unutmaz bölgeci hayvanlardır kediler, şimdi yazlığınızda yapabilmesi için ev yoğurdu yaş mama vs yedirmeyi deneyebilirsiniz

Edaturk

Yaptı şükür teşekkürler arkadaşlar :)