Günün Fırsatları Barınaklara Bağış Veteriner Klinikleri Soru Cevap Blog Fotoğraf Yarışması

Kedinizi öldürüp sonra üzülemezsiniz!

Kerevit
Kerevit

1259 Puan

Kediler yüksekten düşünce ölmezmiş. Hatta 9 canları varmış sizin haberiniz var mı bu durumdan. Ben sinirden ölüyorum da şu anda. Arkadaşlar aramızda bu insanlardan varsa gerçekten vazgeçsin bundan. Kedinizi öldürüp sonra üzülemezsiniz.12 CEVAP

Linsenpai
Linsenpai

114595

Her önüne gelen hayvan sahibi olmamalı bu da kanıtı. Yazık ya. Senin beyinsizliğin yüzünden hayvan ölmüş gelip bi de paylaşıyosun iyi bi halt yemiş gibi.


Aysenmstura
Aysenmstura

5026

Yakın zamanda kediler için sineklik yaptırıcaz şuan normal sineklik olduğu için bu sıcakta cam açamıyorum. Evladımın canı yanmasındansa sıcaktan bunalmayı tercih ederim. Normal sinekliklerin hiçbir koruyuculuğu yok bunu da bazıları bilmiyor itmeli değil sürgülü de olsa farketmez kediler o sinekliği tırnaklarıyla parçalıyor.


nilayy24
nilayy24

650

9.katta oturup kedisi için önlem almayan da gerçekten hayvanseverim demesin. Benim gözüm sürekli kedimin üstünde her türlü önlemi alıyorum ona bi şey olmasın diye. İnsanlar nasıl bu kadar rahat anlamıyorum can bu ya ne demek 9 canı var


LadyAndCat
LadyAndCat

130352

Metrelerce yüksekten düşecek zavallı minik kedicik ve ayakları üzerine mi düşmesi gerektiğini düşünüyorsunuz? :)
Metrelerce yüksekten minicik partiler üzerine bile düşse o minik ayaklar kırılır veya onu taşımaz. Çoğu kedi yüksekten atlama ve düşme sonucu başını yere çarpıyor.
Burdaki gibi ya beyni kafatası içinde patlıyor ya da yumuşak düşüyorsa 1. - 2. Kat gibi bu durumda bile çeneleri , bacakları veya ayakları kırılıyor. Kedi dediğin 4-5 kiloluk minicik şey 9. Kattan düşerken nasıl hayatta kalabilir ki??
Bazı insanlarda mantık yok...
Ne diyeyim. Üzüldüm BİLE diyemiyorum. Kedini önemsemeyip , balkonda besleyip , çatıda besleyip , dışarı salıp sonra da ölmesinden üzüntü duymak oldukça ironik...


LadyAndCat
LadyAndCat

130352

İnsanlar olumsuz hiçbir şey işitmek bile istemiyorlar. Kim nerde düşünecekte sana hak verecek??
Öz eleştiri yapacak filan. Kusura bakmayın ama toplumdaki herkesin beyni bu kadar gelişmiş değil.
Kaç tane kedisi olursa olsun , bu hayvanları koruyup kollamak onun sorumluluğu ve görevi...


dilaraxx
dilaraxx

113030

Onu yazarken utanır insan be yazık hala anlamıyorlar.


Siyammm
Siyammm

115699

Cahiller
aynen kediyi uzaydan atmosferin ordan bırak 4 ayak üstüne düşe hicbisey olmaz


blue_hpood
blue_hpood

11261

3 kedisi daha varmış hanımefendinin. bir oyuncağını yitirmiş olsun, kalanlarla avunsun. kendi hatası değilmiş gibi de paylaşıp avuntu beklesin.
yazık ya..


Kerevit
Kerevit

1259

Hayır önlemini almamış hatalısın sen ya hatalı. Bir de üzgünmüş bunun paylaşımını yapıyor. Beni de vicdanımla başbaşa bıraktı hanım efendi. 9. Kattan düşen benm kedim ya. 3 kedisi daha varmış yanarım yanadım buna yanarım.


Oske22
Oske22

2271

Ya vallahi cok üzülüyorum. Keşke hem bebek hem de hayvan sahibi olacaklara ehliyet falan verilse de herkes bebek veya hayvan sahibi olamasa. Bir de grubun adi o kadar komigime gitti ki. Cins kedi sahiplendirme mi olur ya, satış o satış. Sahiplendirme adı altında ticaret yapıyorlar. Bir de yorumlara fiyat ne, ne kadara, kaç lira bu, nasıl alabilirim falan yazıyorlar ya, sanki eşya satın alıyorsun. Bari aldın, az sorumluluk sahibi ol da kedini balkonda yalniz bırakma yada tel yaptır. Yazık, olan yine masum bir cana oldi.


Soruya cevap yazabilmek için üye girişi yapmalısınız.

Üye Ol Giriş Yap

  • 261 Görüntüleme
  • 12 Cevap
  • 2 Pati

SORUNUZ MU VAR?

Uzmanlardan ve diğer üyelerden faydalı cevaplar almak için:

Yeni Soru Sor
HAYTAP & PETLEBI
BARINAKLARA BAĞIŞ
BUGÜNE KADAR 22916 KG MAMA BAĞIŞLANDI

BENZER SORULAR