Kene!

busra92

Arkadaslar kopegimde kene buldum , yanımda simparica vardı direk içirdim! Yıkadımda. Bir kactane vardık onları aldık üzerinden ama yerde falan dolasan bulduk bi tane, insana geçme durumu var mı???:(

2 CEVAP

Siyammm

Kendiniz niye aldınız iğnesi kalır
Veterinere götürün. Siyahlar tehlikeliydi galiba .

busra92

Şuan götürebilceğim veteriner yok. Uzaktayız baya:( insana geçer mi bilgniz var mı? Ben bundan korkuyorum birtek cunku kopege sıkıtnı olmaz dedi veterineri aradık sorduk, lyme asısı yapıldı birde simparica içti yarım saat önce