Bira Mayası

Gulsahka

merak ettim. bazı mamaların içeriğinde bira mayası var. yararı var mı? Ne ola ki bu maya??

5 CEVAP

bademthecatt

Bira Mayası, bağışıklık sistemini güçlendiren faydalı bir protein kaynağıdır ve tiyamin gibi B vitaminlerini içermektedir. Ayrıca glutamik asit içeriğiyle kedi ve köpekler için çekici bir lezzete sahiptir.

Gulsahka

tamam iyiyse sıkıntı yok. Bir an kötü bir şey sandım. teşekkürler aydınlatma için

B vitamini var bu da tuylere iyi gelir. Yumurta sarisi gibi. Faydali yani.

bademthecatt

Tüylere de iyi geliyor

bademthecatt

Evet iyi birşey rica ederim