Anestezi Ve Bir İğne :( Çok Acil

nildogcat

Merhaba,Bugün Kedimi Mecburen Traş Ettirmek Sorunda Kaldım.Veteriner İlk Anestezi Ve 10 dk sonra bir iğne yaptı.Kedim altına idrarını yaptı şimdi.Ve gözleri açık durduğundan dolayı gözlerinde tozlar var.Ayılması için ne yapabilirim?(Lütfen bilgili kişiler cevap versin)

3 CEVAP

nildogcat

Lütfen yardım edin

Benim kedimin de başına geldi. Beyaz renkli ise kediniz anesteziye daha duyarlı oluyorlar. Şu anda tüylerinin olmamasından dolayı üşür anestezi etkisi geçene kadar kasları çalışmaz ve altına da işer gözleri de açık kalabilir. Kedinizi mutlak sıcak tutun.

polo

tüy kestirmenin bu kadar ciddi oldugunu bilmiyordum anestezi falan agır şeyler uzman birisi onu oyalayıp ilaç kullanmadan yapamazmıydı acaba veteriner kolaya kaçmış sanırım ugraşmadan direk uyuşturması saçma geldi yazık yavruma umarım yarın düzelir bence biraz yogurt yedirin