Yardımcı Olur Musunuz Ne Yapmam Gerek :(

cicek67

Yavru kedilerimizden birini sahiplendirmiştik ama alan aile geri verdi çocuğunin alerjisi çıktı. Şu an geri getirilen yavruya diğer yavru ve anne kedi saldırıyor hırlıyor. Tanımadılar birbirlerini 3 gün önce gitmişti. Ne yapmam gerek nasıl alışırlar tekrar ya da alışırlar mı.

8 CEVAP

Gulsahka

ayrıca kediye hemen alışmamaları normal. giden ailenin kokusu sinmiştir. yavruyu ayrı bir odaya alın ve annenin ve diğer kedilerin yattığı örtü vs varsa kediyi orda yatırın. anneyi ve diğerlerini de aynı şekilde onun kaldığı odaya yalnızca onları sokun yavruyu odadan alıp kokudan alışırlar umarım.

Cansumuezza

Çocuğunun alerjisi çıktığı falan yok. Böyle insanalara yollamayı kedileri heleki çocukları ailelere lütfen ..

Gulsahka

lütfen sözleşmeli verin. 3 günde nasıl alerji çıkabilir. doktor raporu isteyin bence resimden önce ve sözleşmeli verin kesinlikle.

Anonymus552223

Hep alerjidir zaten

Anonymus552223

Kac ayliklar bu arada

cicek67

Çocuğun vücudunun fotoğraflarını falan attı alan aile.

cicek67

Dediklerinizi deneyeceğim sağ olun. Çok üzülüyorum gerçekten.. uykudan ölüyolar ama uyuyamıyolar. Çok uzun sürmese bu kabulleniş diye dua ediyorum

cicek67

3 aylıklar biri dişi biri oğlan