Kedim Mamasını Kıl Yumağı Yoğunluğunda Kustu

gokceninko

Anket

Veterinere götür
(7 oy)
Gerek yok
(7 oy)
Toplam (14 oy)

10 aylık dişi smokin kedim var sadece nd kuru mama Ödül maması ve 2 günde bir yaş mamayla besliyorum dün ilk defa kustu ve kendi tüyleri kusmuğunda yoğun bi şekilde var dı aynı sorunla karşılaşan varmı veterinere götürecem sokağa çıkma yasağı kalkınca ama size de Danışmak istedim şuan sağlıklı görünüyor oynuyor şımarıyor ama endişelendik çok

26 CEVAP

Ela999

Kediler kendilerini yalayarak temizledikleri için tüyleri midelerine gidiyor malt kullanmazsanız o tüyleri vücutlarından kusarak atıyorlar malt kullanırsanız o tüyleri dışkı yoluyla vücutlarından atıyorlar ben gimcat malt soft extra kullanıyorum 2 günde bir iki cm veriyorum kedim tadına bayılıyor görünce çılgına dönüyor çok seviyor bunun dışında yararıda mesela ben kedimin tüylerini hiç kusma yolu ile attığını görmedim ilk günden beri gimcat kullanıyoruz bir deneyin derim

Ela999

Kediler kendilerini yalayarak temizledikleri için tüyleri midelerine gidiyor malt kullanmazsanız o tüyleri vücutlarından kusarak atıyorlar malt kullanırsanız o tüyleri dışkı yoluyla vücutlarından atıyorlar ben gimcat malt soft extra kullanıyorum 2 günde bir iki cm veriyorum kedim tadına bayılıyor görünce çılgına dönüyor çok seviyor bunun dışında yararıda mesela ben kedimin tüylerini hiç kusma yolu ile attığını görmedim ilk günden beri gimcat kullanıyoruz bir deneyin derim

Ela999

Kediler kendilerini yalayarak temizledikleri için tüyleri midelerine gidiyor malt kullanmazsanız o tüyleri vücutlarından kusarak atıyorlar malt kullanırsanız o tüyleri dışkı yoluyla vücutlarından atıyorlar ben gimcat malt soft extra kullanıyorum 2 günde bir iki cm veriyorum kedim tadına bayılıyor görünce çılgına dönüyor çok seviyor bunun dışında yararıda mesela ben kedimin tüylerini hiç kusma yolu ile attığını görmedim ilk günden beri gimcat kullanıyoruz bir deneyin derim

Ela999

Kediler kendilerini yalayarak temizledikleri için tüyleri midelerine gidiyor malt kullanmazsanız o tüyleri vücutlarından kusarak atıyorlar malt kullanırsanız o tüyleri dışkı yoluyla vücutlarından atıyorlar ben gimcat malt soft extra kullanıyorum 2 günde bir iki cm veriyorum kedim tadına bayılıyor görünce çılgına dönüyor çok seviyor bunun dışında yararıda mesela ben kedimin tüylerini hiç kusma yolu ile attığını görmedim ilk günden beri gimcat kullanıyoruz bir deneyin derim

Ela999

Kediler kendilerini yalayarak temizledikleri için tüyleri midelerine gidiyor malt kullanmazsanız o tüyleri vücutlarından kusarak atıyorlar malt kullanırsanız o tüyleri dışkı yoluyla vücutlarından atıyorlar ben gimcat malt soft extra kullanıyorum 2 günde bir iki cm veriyorum kedim tadına bayılıyor görünce çılgına dönüyor çok seviyor bunun dışında yararıda mesela ben kedimin tüylerini hiç kusma yolu ile attığını görmedim ilk günden beri gimcat kullanıyoruz bir deneyin derim

Ela999

Kediler kendilerini yalayarak temizledikleri için tüyleri midelerine gidiyor malt kullanmazsanız o tüyleri vücutlarından kusarak atıyorlar malt kullanırsanız o tüyleri dışkı yoluyla vücutlarından atıyorlar ben gimcat malt soft extra kullanıyorum 2 günde bir iki cm veriyorum kedim tadına bayılıyor görünce çılgına dönüyor çok seviyor bunun dışında yararıda mesela ben kedimin tüylerini hiç kusma yolu ile attığını görmedim ilk günden beri gimcat kullanıyoruz bir deneyin derim

Ela999

Kediler kendilerini yalayarak temizledikleri için tüyleri midelerine gidiyor malt kullanmazsanız o tüyleri vücutlarından kusarak atıyorlar malt kullanırsanız o tüyleri dışkı yoluyla vücutlarından atıyorlar ben gimcat malt soft extra kullanıyorum 2 günde bir iki cm veriyorum kedim tadına bayılıyor görünce çılgına dönüyor çok seviyor bunun dışında yararıda mesela ben kedimin tüylerini hiç kusma yolu ile attığını görmedim ilk günden beri gimcat kullanıyoruz bir deneyin derim

Ela999

Kediler kendilerini yalayarak temizledikleri için tüyleri midelerine gidiyor malt kullanmazsanız o tüyleri vücutlarından kusarak atıyorlar malt kullanırsanız o tüyleri dışkı yoluyla vücutlarından atıyorlar ben gimcat malt soft extra kullanıyorum 2 günde bir iki cm veriyorum kedim tadına bayılıyor görünce çılgına dönüyor çok seviyor bunun dışında yararıda mesela ben kedimin tüylerini hiç kusma yolu ile attığını görmedim ilk günden beri gimcat kullanıyoruz bir deneyin derim

Gkocg

Biz de gimcat soft malt aldık kendi yalamıyor tüpten. Ön patisine sürün, ordan yiyor

Ebrarh

Düzenli tarayın tüy dökümü baya baya azalır

Minikmuezza

Gokceninko hangi marka malti onerdi arkadasiniz?bende burnuna surmeyi deneyeyim :)