Kedim Mamasını Kıl Yumağı Yoğunluğunda Kustu

gokceninko

Anket

Veterinere götür
(7 oy)
Gerek yok
(7 oy)
Toplam (14 oy)

10 aylık dişi smokin kedim var sadece nd kuru mama Ödül maması ve 2 günde bir yaş mamayla besliyorum dün ilk defa kustu ve kendi tüyleri kusmuğunda yoğun bi şekilde var dı aynı sorunla karşılaşan varmı veterinere götürecem sokağa çıkma yasağı kalkınca ama size de Danışmak istedim şuan sağlıklı görünüyor oynuyor şımarıyor ama endişelendik çok

26 CEVAP

Cansumuezza

Malt markanızı değiştirin o halde

Cansumuezza

Gimcat duo tavuklu malt baya seviyorlar

Anonymus552223

Birkac kez kusma normal, 2 3 gun devam ederse, halsizlik istahsizlik gibi seyler de varsa o zaman göturun

Minikmuezza

Benimki gimcat soft malt extrayi ilk zamanlar isteksizde olsa parmagimdan yaliyordu ama yariya ladar geldikten sonra yememeye basladi bende patisine surdum patisini guclu sekilde titretiyor ve maltin nereye uctugu bile belli degil bulamiyorum :)bir yerlere yapisiyo gidiyo yani kullanamiyorum

gokceninko

Minikmuezza az önce elimde olan maltı patisine sürdük Patisini sallayarak maltı fırlatttı benim kız çok inatçı bu konuda 10 aydır ilk defa kustu aöa resmen tüy yumağı çıktı midesinden :(( nasıl yediririz malt bilmiyorum ama ark tavsiye ettiği markayı kullanıcam inş işe yarar

Ertasfunda

Yorumlardan neden böyle çifter çifter cıkıyor ? Malti burnuna sürmeyi deneyin ???? elbet ki yalayip yiyecektir,vete götürmenize gerek yok, cunku midesindekı biriken tüyleri kusmuş

gokceninko

Çok teşekkürler ertasfunda burnuna sürdüm yaladı :))))

dilaraxx

Malt kullanmıyor musunuz?

gokceninko

Denedim ama yediremedim :(((( tüpten de yalamıyor kaba koyuyorum ordan da yemiyor

bademthecatt

Yemiyorsa patisine sürün mecbur yalıyorlar

Ela999

Kediler kendilerini yalayarak temizledikleri için tüyleri midelerine gidiyor malt kullanmazsanız o tüyleri vücutlarından kusarak atıyorlar malt kullanırsanız o tüyleri dışkı yoluyla vücutlarından atıyorlar ben gimcat malt soft extra kullanıyorum 2 günde bir iki cm veriyorum kedim tadına bayılıyor görünce çılgına dönüyor çok seviyor bunun dışında yararıda mesela ben kedimin tüylerini hiç kusma yolu ile attığını görmedim ilk günden beri gimcat kullanıyoruz bir deneyin derim

Ela999

Kediler kendilerini yalayarak temizledikleri için tüyleri midelerine gidiyor malt kullanmazsanız o tüyleri vücutlarından kusarak atıyorlar malt kullanırsanız o tüyleri dışkı yoluyla vücutlarından atıyorlar ben gimcat malt soft extra kullanıyorum 2 günde bir iki cm veriyorum kedim tadına bayılıyor görünce çılgına dönüyor çok seviyor bunun dışında yararıda mesela ben kedimin tüylerini hiç kusma yolu ile attığını görmedim ilk günden beri gimcat kullanıyoruz bir deneyin derim

Ela999

Kediler kendilerini yalayarak temizledikleri için tüyleri midelerine gidiyor malt kullanmazsanız o tüyleri vücutlarından kusarak atıyorlar malt kullanırsanız o tüyleri dışkı yoluyla vücutlarından atıyorlar ben gimcat malt soft extra kullanıyorum 2 günde bir iki cm veriyorum kedim tadına bayılıyor görünce çılgına dönüyor çok seviyor bunun dışında yararıda mesela ben kedimin tüylerini hiç kusma yolu ile attığını görmedim ilk günden beri gimcat kullanıyoruz bir deneyin derim

Ela999

Kediler kendilerini yalayarak temizledikleri için tüyleri midelerine gidiyor malt kullanmazsanız o tüyleri vücutlarından kusarak atıyorlar malt kullanırsanız o tüyleri dışkı yoluyla vücutlarından atıyorlar ben gimcat malt soft extra kullanıyorum 2 günde bir iki cm veriyorum kedim tadına bayılıyor görünce çılgına dönüyor çok seviyor bunun dışında yararıda mesela ben kedimin tüylerini hiç kusma yolu ile attığını görmedim ilk günden beri gimcat kullanıyoruz bir deneyin derim

Ela999

Kediler kendilerini yalayarak temizledikleri için tüyleri midelerine gidiyor malt kullanmazsanız o tüyleri vücutlarından kusarak atıyorlar malt kullanırsanız o tüyleri dışkı yoluyla vücutlarından atıyorlar ben gimcat malt soft extra kullanıyorum 2 günde bir iki cm veriyorum kedim tadına bayılıyor görünce çılgına dönüyor çok seviyor bunun dışında yararıda mesela ben kedimin tüylerini hiç kusma yolu ile attığını görmedim ilk günden beri gimcat kullanıyoruz bir deneyin derim