Bir Yaşından Küçük Kısırlaştırılmış Kedim İçin Yanlışlıkla 7+ Mama Sipariş Vermişim.

Kullanmam sağlığını olumsuz etkiler mi? Ne yapmalıyım?

6 CEVAP

poughkeepsie

Yaşlı kedi mamalarının vitamin mineral oranı daha fazla, kalori olaraksa daha düşük. Bu durum yetişkin bir kediyi nasıl etkiler emin değilim ancak aldığınız firmayı arayarak paketi açmadan değişim yapabilirsiniz diye düşünüyorum

freepixel

Bir yaşından küçük kedilerde kısırlaştırılmış bile olsa yavru maması tavsiye ediliyor genelde. Sonuçta gelişim sürecinde. Şu an için düşük yağ, düşük elementler ve yüksek vitamin gelişimini olumsuz etkileyebilir. Tabii bu benim tahminim.

Kedimiriltisi

Royal canin neutered female var. genc kisir kediler icin. Ama internette yok sanirim o.

Oske22

Kaç kg verdiniz?

bbeyzvv

iade edin bence

Paketi açtıktan sonra fark ettim ve karantina sürecinde mecburen birkaç öğün vermiş bulundum. Şükür ki şimdilik bir problem olmadı. Evden çıkabildiğim süreçte bünyesine uygun bir mama alacağım.