Kizginlik

Bensuozdemir

Arkadaşlar merhaba şu an kizginligin altıncı günündeyiz bugün biraz daha az miyavliyor.Bu durum yavaş yavaş mı azalıyor yoksa birden mi geçiyor bilgilendirirseniz sevinirim.

6 CEVAP

Bensuozdemir

Yok hayir ciftlestirmeyi dusunmuyorum, evet vet. ile gorustum bittikten sonra 5.gün getirin dedi umarim o surecte yine tekrarlamaz :)

poughkeepsie

Azalarak geçiyor. Dediğiniz gibi önce az az miyavlamaya başlıyor ardından günde 1-2ye düşüyor sonra da tamamen bitiyor

Bensuozdemir

Cevabiniz beni cok sevindirdi tesekkur ederim

selincam

merhaba yavaş yavaş azalıcaktır biz ameliyat olduk 2. günümüz artık rahatladı kuzum şükür

Bensuozdemir

Miniginizle mutlu yillariniz olsun insallah :)

poughkeepsie

Rica ederim :) Kızgınlık geçtikten 1 hafta sonra falan kısırlaştırma işlemi yapabilirsiniz. Çiftleştirmeyi düşünmüyorsanız -ki kesinlikle ne ben ne de burdaki diğer üyeler tavsiye etmiyor- bir an önce kısırlaştırmanızı öneririm